ASTROMY - digital studio

Świadczymy usługi w obszarze digital marketingu. Dostarczamy cyfrowe produkty, które z uznaniem reprezentują wizerunek naszych Klientów.

Nasze digitalowe studio to przede wszystkim grupa specjalistów, dla których jakość usług jest galaktycznym priorytetem. Wysokie loty naszych projektów osiągamy dzięki doświadczeniu w branży kreatywnej, które liczyć już można latach świetlnych. Każdego Klienta traktujemy jak partnera, ponieważ jego sukces jest również naszym sukcesem. 

Współpraca z nami to mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla Twojej marki.

Każdy z członków naszego zespołu pochodzi z nieco innej planety i specjalizuje się w czymś innym. Dzięki temu doskonale się uzupełniamy i jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksową obsługę. Jako ambitny kolektyw ludzi, wywieramy na sobie przyjemną presję ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji na jeszcze wyższy poziom 🚀

Astromy Astronauta

Team

Nasz zespół ekspedycyjny

 • Konrad Kosiorski
  Konrad Kosiorski Strony www, branding

  Od 8 lat pracuję się w obszarze digital marketingu. Zajmuję się tworzeniem contentu oraz promocją firm w sieci. Moją specjalizacją są strony internetowe. Swoją pierwszą witrynę wykonałem ponad 18 lat temu. Projektuję także spójną identyfikację wizualną. W mojej galaktyce panuje minimalizm i wierzę, że LESS IS MORE. Jestem twórcą Roztocze Love oraz Tomaszowiak.

  • Instagram
 • Łukasz Wolanin
  Łukasz Wolanin Fotografia, wideo, grafika

  Fotografia to przede wszystkim moja pasja, z którą orbituje już ponad 10 lat i nadal czerpię z niej ogrom satysfakcji. Najlepiej czuje się w dziedzinie fotografii produktowej, motoryzacyjnej i reportażowej. Sprawnie obracam się także podczas montażu filmów oraz przy projektowaniu graficznym. Jestem CEO marki Drewniany Las - rustykalne dodatki.

  • Instagram
 • Rafał Sioma
  Rafał Sioma Wideo, drony, FPV

  Jestem filmowcem, montażystą i licencjonowanym operatorem drona. Podróż z wideo rozpocząłem w wieku 15 lat. Od tego momentu stałem się tech-freakiem, przed którym sprzęt filmowy nie ma tajemnic. Uczestniczyłem w topowych produkcjach reklamowych dla największych firm w Polsce i Europie. W filmie przykuwam kosmiczną uwagę do realizacji dźwięku i color gradingu.

  • Instagram

Jak pracujemy

01
Analiza potrzeb

Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach uwzględniając przeznaczony budżet. Wspólnie określimy cele biznesowe.

02
Strategia, projektowanie

Zaprezentujemy Ci wstępny projekt. Wysłuchamy opinii, naniesiemy ewentualne poprawki, tak aby sprostać Twoim wymaganiom.

03
Wdrażanie

Przystępujemy do finalizacji wspólnych założeń. Odpalamy projekt 🚀

Referencje

Klienci o współpracy z nami

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.